Rewitalizacja boisk poliuretanowych mailing

Rewitalizacja boisk poliuretanowych

uszkodzenia nawierzchni poliuretanowej

Boiska z nawierzchni poliuretanowych z biegiem lat mogą ulegać zniszczeniu. W wyniku użytkowania, a także działania czynników atmosferycznych nawierzchnia może tracić kolor, porastać mchem, pękać i przecierać się. Traci przez to swoje właściwości, estetyczny wygląd, przestaje spełniać swoją rolę i być bezpieczna dla użytkowników. Każda dziura, pęknięcie czy przetarcie sprawia iż nawierzchnia może być śliska, nierówna i powodować groźne upadki.

Na szczęście jest na to sposób. Istnieją metody naprawy takiej nawierzchni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Przywróć świetność swojemu boisku!

Jeżeli boisko poliuretanowe:

  • jest zarośnięte mchem i inną roślinnością,
  • ma przetarcia, dziury i pęknięcia,
  • straciło kolor,

to nasza oferta jest dla Ciebie.

Pomożemy Ci przywrócić świetność Twojemu boisku.

Zakres wykonywanych prac obejmuje:

  • mycie i czyszczenie nawierzchni,
  • naprawę ubytków,
  • nałożenie warstwy szczepnej,
  • nowy natrysk kolorowy.

Zakres wykonywanych prac zależny jest od stanu nawierzchni danego obiektu i może być dla każdego z nich inny. Oferta zawsze dostosowywana jest indywidualnie.

Napisz do nas i zgłoś swój obiekt:

KONTAKT:

sekretariat@SPEEDservice.pl

Regularność to podstawa

Należy pamiętać, iż boiska z nawierzchni poliuretanowej wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia. W przeciwnym przypadku nawierzchnia może szybko ulec zniszczeniu i stać się niebezpieczna w użytkowaniu.

Bieżąca konserwacja powinna wymaga systematycznego czyszczenia i ochrony przed narastającą roślinnością. Tego typu zanieczyszczenia biologiczne ulegają procesom gnilnym, ułatwiając wegetację mchom i chwastom oraz zanieczyszczają pory nawierzchni, utrudniając odprowadzenie wody.

Odpowiednia konserwacja ma wpływa na komfort gry i bezpieczeństwo użytkowników oraz na utrzymanie odpowiednich parametrów funkcjonalno-użytkowych i żywotność boiska.

Obowiązek właściciela obiektu

Pamiętajmy, iż dbanie o to by boisko spełniało normy bezpieczeństwa to obowiązek administratora obiektu. Obowiązek ten dotyczy zarówno nawierzchni obiektu, jak i sprzętu, który na nim się znajduje.