Program BOISKO plus – skorzystaj z dofinansowania

Marzenia o boisku w ogrodzie jeszcze nigdy nie były tak bliskie realizacji! Fundacja SPEEDsport, której celem jest promowanie postaw sportowych, uruchomiła program BOISKO Plus!
Biorąc udział w programie można zyskać aż 50% dofinansowania na budowę boiska w ogrodzie! Profesjonalne boisko, ze specjalistycznej hexagonalnej nawierzchni!


BOISKO PRZYDOMOWE ZA PÓŁ CENY!

Nawet gdy Covid-19 wciąż będzie ograniczał normalną aktywność, ogrodowe boisko pozwoli być w ruchu, spędzać czas zdrowo i integrować się z najbliższymi.
Warto skorzystać z okazji i urozmaicić swój ogród o element sportowy, który ucieszy rodzinę i pozwoli w bezpieczny sposób utrzymać aktywność. • BOISKO NA MIARĘ TWOICH POTRZEB - boiska szyjemy na miarę - możemy wykonać wybrany rozmiar oraz kolorystykę. Boisko może stanąć nawet na niewielkiej działce!
 • PROFESJONALNA NAWIERZCHNIA HEXAGONALNA to bezpieczeństwo, wygoda i estetyka - nie wymaga szczególnej pielęgnacji czy konserwacji, bez względu na warunki pogodowe nie traci swoich właściwości i zapewnia komfort użytkowania
 • ŁATWOŚĆ MONTAŻU - moduły nawierzchni po prostu rozkładasz na utwierdzonej powierzchni!


 • Aby dowiedzieć się jak skorzystać z dofinansowania 50% na budowę przydomowego boiska:

  Skontaktuj się z nami:
  fundacja@SPEEDsport.pl
  606 622 009  ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE: