LODOWISKO w BOISKO

Lodowisko/Boisko/Rolkowisko


Lodowisko w boisko? To możliwe – dzięki mobilnej, wielofunkcyjnej nawierzchni hexagonalnej! Nawierzchnia na lodowisko pozwala zmienić je w boisko wielofunkcyjne, rolkowisko lub kort tenisowy.

Po rozmrożeniu lodu zastępujesz go modułami nawierzchni polipropylenowej, tworząc obiekt o funkcjonalności najbardziej odpowiadającej jego odbiorcom:

  • boisko wielofunkcyjne
  • rolkowisko
  • kort tenisowy

W okresie zimowym moduły składasz i magazynujesz. Zrobisz to w jeden dzień! Wystarczy niewielka ilość miejsca do ich przechowywania. Zarówno montaż jak i demontaż modułów boiska są banalnie proste.

Recepta na funkcjonowanie lodowiska przez cały rok

Niezwykle ważnym jest, by obiekt sportowy służył jego użytkownikom przez cały rok. Zyskują oni miejsce do aktywności, które działa niezależnie od pór roku i oferuje urozmaicone rozwiązanie dostosowane do sezonu.

Lodowisko może przynosić dochody cały rok!

To niezwykle ważny argument dla właścicieli obiektu. Lodowisko nie musi czekać cały rok na sezon zimowy. Można zmienić je w boisko, zapewnić użytkownikom miejsce do uprawiania sportu i zwiększyć rentowność przedsięwzięcia.

LODOWISKO w BOISKO – korzystaj cały rok!

PRODUKTY:

Potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj także artykuł na naszym blogu: NAWIERZCHNIA NA LODOWISKO

ZMIEŃ LODOWISKO W BOISKO

Zaprojektuj z nami wielofunkcyjny obiekt całoroczny!

Produkujemy również infrastrukturę sportową.
Kupisz u nas: kosze najazdowe i stacjonarne, trybuny, tablice wyników itp.

GALERIA:

Dziękujemy MOSiR Ostrów Mazowiecka za udostępnienie zdjęć.

ZIMĄ LODOWISKO – LATEM BOISKO

Sezon zimowy mija i lodowisko przez kilka miesięcy nie musi stać zamknięte, poza sezonem również może na siebie zarabiać.

Wielofunkcyjne lodowisko przez cały rok? Wystarczy, że staniesz się posiadaczem nawierzchni SPEEDsport Court.

Rozwiązaniem jest sezonowa adaptacja istniejących lodowisk całorocznych, przez montaż specjalnej nawierzchni, spełniającej warunki do uprawiania sportów wrotkarskich oraz każdego rodzaju gier zespołowych.

Odpowiedzią jest mobilna, wielofunkcyjna, polipropylenowa nawierzchnia sportowa SPORT COURT, pozwalająca na szybką zamianę lodowiska w boisko wielofunkcyjne, rolkowisko, korty tenisowe.

LODOWISKO w BOISKO – jak to zrobić?

W miesiącach letnich rozłóż system SPEEDsport Hexa Power i masz arenę sportową.

SPEEDsport Court to modułowa, certyfikowana przez światowe federacje sportów zespołowych, hexagonalna nawierzchnia sportowa, która pozwala na bezinwazyjną, szybką zmianę pokrycia lodowiska, w zależności od sezonowych potrzeb. Jest to swoista podłoga na lodowiska. Wymagania nawierzchni SPEEDsport Court, dotyczące podbudowy (wylewka betonowa, asfalt, kostka brukowa itp.) pozwala na dowolna zmianę funkcji obiektu, w zależności od pory roku i potrzeb:

  • BOISKO: ułożone moduły nawierzchni na przygotowanej podbudowie
  • LODOWISKO: zdemontowane moduły SPEEDsport Court i wylana woda na tę samą podbudowę

Montaż i demontaż nawierzchni jest szybki i łatwy, a zdemontowana nawierzchnia może być magazynowana na niewielkiej powierzchni.

Dzięki wprowadzeniu SPEEDsport Court tworzymy obiekty,
boiska WIELOFUNKCYJNE,
umożliwiając znacznie większej ilości osób korzystanie z niedostępnych dziś powierzchni sportowych.

Firma SPEEDsport wprowadziła i promuje hasło „Lodowisko-Boisko”, które jest receptą na oszczędność środków finansowych (korzystanie z istniejącej bazy) i zarazem maksymalne wykorzystanie obiektu przy spełnieniu założenia o powszechnym dostępie do obiektu sportowego.

Jak zaoszczędzić i jednocześnie podnieść rentowność istniejącego obiektu?

My wiemy: mamy najtańsze, najbardziej efektywne rozwiązanie.

Zadzwoń do nas lub napisz – przedstawimy projekt modernizacji Twojego lodowiska lub budowy nowego, w pełni funkcjonalnego przez cały rok.

KONTAKT