HALE SPORTOWE

Hale sportowe


Od 40 lat Sport Court współpracuje z wiodącymi organizacjami sportowymi, tworząc nawierzchnie, które zapewniają wyjątkową wydajność i maksymalizują jakość treningu sportowców, przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów obiektu. Nasze syntetyczne nawierzchnie sportowe są wystarczająco wytrzymałe, aby tworzyć oficjalne boiska w setkach wydarzeń sportowych, spełniających normy wydajności i bezpieczeństwa wymaganych przez NCAA®, USTA®, USA, USA Volleyball, FIBA® i Soccer Federation Federation USA.

Jeśli wynajmujesz obiekt i jesteś zainteresowany instalacją stałego boiska, twoja odpowiedź brzmi: Sport Court. Modularna charakterystyka umożliwia łatwe odinstalowanie, transport i ponowną instalację nawierzchni podczas przenoszenia się do nowej, większej lokalizacji. Mogą one zazwyczaj być zainstalowane ponownie w ciągu dwóch lub trzech dni, co sprawia, że ​​jest to doskonały wybór do modernizacji na każdej twardej, płaskiej powierzchni. Ponadto, wymagają mniej konserwacji i napraw niż większość innych powierzchni wewnętrznych.

Współpracujemy z klubami sportowymi i instytucjami szkoleniowymi w celu zaprojektowania i instalacji nawierzchni sportowych, które spełniają wszelkie potrzeby klubu, z uwzglęnieniem sfery wizualnej.

PRODUKTY:

Produkujemy również infrastrukturę sportową.
Kupisz u nas: kosze najazdowe i stacjonarne, trybuny, tablice wyników itp.

GALERIA: