Hire

Masowe imprezy kulturalne, zamknięte spotkania firmowe czy zawody sportowe na wolnym powietrzu na stałe wpisały się w polską rzeczywistość. Szczególnie w sezonie letnim Polacy chętnie bawią się na koncertach, piknikach lub uczestniczą w ogólnodostępnych rozgrywkach sportowych. Jednak nie zawsze teren, na którym organizowane są takie imprezy spełnia odpowiednie warunki. I tu do akcji wkraczają rozwiązania Sport Court. Nowoczesna technologia wykonania mobilnych nawierzchni oraz sposób ich montażu stwarzają szeroki wachlarz możliwości zastosowania, zapewniający ochronę pierwotnego podłoża, bezpieczeństwo, odporność na ciężkie warunki atmosferyczne oraz zmienne warunki pogodowe.

Duża elastyczność w dostosowaniu do wszelkiego rodzaju już istniejących utwardzonych nawierzchni, szybki montaż oraz mobilność sprawiają, że w ciągu tygodnia możesz zorganizować siedem imprez w siedmiu różnych miejscach Polski lub przeprowadzić rozgrywki np. koszykówki na głównym placu miasta. Po sezonie, zakupiony system można umieścić w magazynie, gdzie spokojnie przeczeka na następna organizowana imprezę.

Odpowiedzia na mniejsza skale inwestycji, np. jednorazowa impreza publiczna, jest nasz system wypożyczalni.

Nasi fachowcy, po przeanalizowaniu zaprezentowanych przez Państwa potrzeb:

  • pomogą dobrać odpowiedni model nawierzchni
  • dostarczą ją na wskazane miejsce
  • szybko i sprawnie rozłożą ją
  • zdemontują po zakończeniu imprezy
  • odwiozą do naszych magazynów

Teraz organizacja imprezy możliwa jest w każdych warunkach. W połączeniu z naszą ofertą Customer Program Design może być to wydarzenie na najwyższym poziomie.

Zadzwoń do naszego Doradcy: Infolinia: 022 510 15 15