BOISKO WIELOFUNKCYJNE

Boisko wielofunkcyjne


Boisko wielofunkcyjne SPEED sport to doskonały pomysł na stworzenie rekreacyjnej przestrzeni w gminie, przy szkole, na osiedlu, przy ośrodkach wypoczynkowych czy sportowych. Dziś coraz ważniejsza staje się dbałość o zachowanie kondycji oraz właściwy rozwój fizyczny. W związku z tym pojawia się także coraz większa potrzeba tworzenia uniwersalnych i mających wiele zastosowań obiektów sportowych.

Takie rozwiązania organizują czas dzieciom i młodzieży. Stwarzają rodzinom oraz mieszkańcom bezpieczne miejsce na rozwijanie swoich pasji, rozwój sportowy oraz spędzanie razem czasu.

Boisko wielofunkcyjne – podstawą jest nawierzchnia

Uniwersalne boisko dające możliwość uprawiania kilku dyscyplin w jednym miejscu, do tego bezpieczne oraz niewymagające w utrzymaniu? Bez wątpienia te wszystkie wymagania spełnia boisko wielofunkcyjne SPEED sport, stworzone ze specjalnej hexagonalnej nawierzchni!

Można zapomnieć naprawach, uzupełnianiu piasku lub granulatu czy wyrównywaniu nawierzchni, ponieważ nawierzchnie SPEED sport po prostu tego nie potrzebują!

Boiska budowane są z nawierzchni, którą cechuje:

 • wysoka wytrzymałość – nawet przy intensywnym użytkowaniu nawierzchnie przez wiele lat zachowują swoje pierwotne właściwości,
 • niski koszt utrzymania, ze względu na brak konieczności zabiegów konserwacyjnych,
 • utrzymanie właściwości nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych – deszcz czy śnieg przestaje być istotny – boisko może być użytkowane każdego dnia,
 • sprężystość oraz elastyczność, które minimalizują ryzyko powstania urazów – w przeciwieństwie do nawierzchni betonowych czy asfaltowych, które nie należą do zbyt bezpiecznych i łatwo na nich o kontuzję,
 • możliwość stworzenia boiska w wybranej kolorystyce – pozwala to idealnie skomponować obiekt z otaczającym go terenem.

 • Godne uwagi są także możliwości zainstalowania nawierzchni na istniejących boiskach asfaltowych, betonowych, bądź z kostki brukowej.

  Reasumując – korzyści z posiadania boiska wielofunkcyjnego są widoczne zarówno dla inwestora jak i dla użytkowników.

  Inwestor przede wszystkim zyskuje obiekt niewymagający zabiegów konserwacyjnych, szybki w montażu i łatwy w utrzymaniu, który może łatwo dostosować do otoczenia. Bez wątpienia zyskuje także zadowolenie użytkowników, zapewniając im ciekawe, bezpieczne i wygodne miejsce rekreacyjne.

  Podczas gdy użytkownicy obiektu otrzymują nowoczesne boisko, do realizacji wielu dyscyplin sportowych, niezależnie od warunków pogodowych, w sposób bezpieczny dla ich zdrowia, niwelujący ryzyko kontuzji, komfortowy i wszechstronny.

  PRODUKTY:

  Produkujemy również infrastrukturę sportową.
  Kupisz u nas: kosze najazdowe i stacjonarne, trybuny, tablice wyników itp.

  GALERIA: