BOISKO W OGRODZIE

Boisko w ogrodzie


Boisko w ogrodzie, prywatny kort tenisowy? Oczywiście! To możliwe obok każdego domu jednorodzinnego. Nawet na stosunkowo niewielkiej działce można mieć bezpieczne, ładne i profesjonalne boisko dla swoich dzieci lub dla siebie. Prywatne, przydomowe boisko to powszechne zjawisko na całym świecie, to wygoda, funkcjonalność i prestiż. To jednocześnie możliwość podkreślenia swojej oryginalności – bo takie boisko czy kort nie muszą przypominać tradycyjnych, powszechnie znanych obiektów. Bogata kolorystyka i niemal nieograniczona dowolność kombinacji kolorów sprawiają, że możesz mieć boisko jedyne w swoim rodzaju.

Boisko w ogrodzie – nawierzchnia

Boiska betonowe i asfaltowe nie są ani bezpieczne ani estetyczne, ich czas już bezpowrotnie minął. Dodatkowa nawierzchnia np. z trawy syntetycznej wymaga kosztownych, systematycznych konserwacji i jest dość kłopotliwa w pielęgnacji, szczególnie jesienią i w okresach intensywnych opadów. System nawierzchni polipropylenowych SPORT COURT Power Game całkowicie rozwiązuje wymienione problemy. Wystarczy na utwardzonej powierzchni rozłożyć wybrany przez siebie, wielofunkcyjny, modułowy system w odpowiedniej kombinacji kolorystycznej i boisko w ogrodzie gotowe! Już można się nim cieszyć przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez względu na warunki atmosferyczne. Niezależnie od opadów deszczu czy śniegu nasze boisko w ogrodzie nie wymaga szczególnej konserwacji i pielęgnacji (unikatowa, ażurowa konstrukcja modułów doskonale odprowadza wodę, zachowując właściwości antypoślizgowe nawierzchni).

Prywatne rozgrywki w gronie przyjaciół lub partnerów w biznesie mogą być organizowane na zamkniętym, bezpiecznym terenie i na w pełni profesjonalnej nawierzchni sportowej. Dzięki SPORT COURT cała rodzina oderwie się od kanapy i telewizora a dzieci od komputerów, bo gra na Power Game wiąże się z tylko z miłymi wrażeniami.

Projektując otoczenie nowego domu warto zadbać o miejsce do uprawiania sportu czy wspólnych zabaw, dla siebie, dla dzieci czy dla urozmaicenia czasu spędzonego z gośćmi. Estetyka, bezpieczeństwo, trwałość i atrakcyjna cena to niepodważalne atuty nawierzchni SPORT COURT – profesjonalnej nawierzchni sportowej do prywatnego użytku.

System SPORT COURT-VIP Court to również doskonałe rozwiązanie dla developerów, którzy realizują osiedla zamknięte. Klienci zawsze oczekują, że developper zadba o plac zabaw dla dzieci czy miejsce relaksu i rozrywki dla dorosłych i młodzieży. Boisko w systemie SPORT COURT będzie z pewnością eleganckim i funkcjonalnym spełnieniem oczekiwań mieszkańców.

PRODUKTY:

Produkujemy również infrastrukturę sportową.
Kupisz u nas: kosze najazdowe i stacjonarne, trybuny, tablice wyników itp.

GALERIA: